Onze Blog

Vind hier de laatste nieuwtjes

Beste ouders

Wij hebben van onze organisatie het volgende bericht mee gekregen:

Corona-crisis: Advies les- en trainingsactiviteiten

Gebaseerd op een zeer verregaande medische consensus adviseren we onze clubs om al hun les- en trainingsactiviteiten te schorsen t.e.m 31 maart 2020. Na een volgende evaluatie op het kabinet van minister Weyts op 26 maart, zal Gymfed opnieuw advies geven. Indien er een federaal rampenplan wordt afgekondigd waarbij er andere mogelijke strengere of bijkomende maatregelen worden opgelegd, dienen deze uiteraard onmiddellijk opgevolgd te worden.

Dit wilt voor onze club dus zeggen dat alle lessen per direct stopt worden gezet en dit tot 31 maart 2020. 

We houden jullie op de hoogte voor verdere updates dat wij krijgen. 

Mvg

Het bestuur


Word lid van turnkring Hogerop

Klik hier

Contact

Turnkring Hoger Op Neerpelt VZW

Zilverdenstraat 8 - 3900 Pelt
Ondernemingsnummer 0454.473.209
0477/13 52 74

Email: turnkringhogeropneerpelt@gmail.com
 

Inschrijven

 

Schrijf je zeker in. Hoe je moet inschrijven vind je hier.