Laatste updates

11 januari 2019

Zoals jullie weten vindt op 26 januari 2019 het clubkampioenschap plaats. 

Voor de opbouw (09u30-12u) en de afbraak (17u00-17u30) van het wedstrijdterrein zijn wij steeds op zoek naar vrijwillige helpers. 

Wil jij enkele uurtjes helpen bij het opzetten en/of afbreken? Neem even contact op via turnkringhogeropneerpelt@gmail.com 

Alvast een héél dikke merci! 

Lees meer

11 januari 2019

Op zaterdag 26 januari 2019 gaat het jaarlijks clubkampioenschap voor recreanten, mini-keur en tumbling door in de sporthal Dommelhof te Neerpelt. (wedstrijd is niet voor de kleuters)

Het inturnen start voor alle groepen (tumbling beginners, tumbling gevorderden, miniemen, kadetten, jongens en mini-keur) om 12u00.
Alle deelnemende gymnasten worden ten laatste op dit uur in sporthal Dommelhof verwacht.

Lees meer

11 januari 2019

Nadat eind vorig seizoen onze website gehackt werd, schakelden we professionele hulp in. 

Met trots lanceren we onze nieuwe website, met dank aan Cousin-IT. 

Alle nodige informatie kan u terugvinden op de website, uiteraard kan u ons ook steeds contacteren. 

Veel plezier met onze website! 

Lees meer
Schema

Uurrooster

Hier het overzicht van het lesschema

Ma

Tumbling

Beginners (1-3 lj)
Adie, Hanne, Britt, Bo
Dommelhof

16:00 - 18: 00

Tumbling

4de leerjaar
Adie, Anne, Britt, Bo
Dommelhof

16:45 - 18: 45

Miniemen

1ste - 3de lj
Stephanie & Shannon
Tassetschool

17:30 - 19:30

Streetdance

medium (> 12j)
Veronique en Leen
Sporthal Boseind

19:00 - 20:00

Dance-Versity

Selectie
Katrijn
Sporthal Boseind

20:00 - 21:00

Di

Keurturnen

Selectie
Marlies, Dorien, Maud, Isabel en Lieze
Dommelhof

17:00 - 19:30

Kleuterdansen

Start 18/09/18
Marsja en Britt
Tassetschool

17:15 - 18:15

Kidzzdance

Start 18/09/18
Tessa en Marsja
Tassetschool

18:15 - 19:15

Tienerdance

NIEUW! Start 18/09/18
Tessa en Marsja
Tassetschool

19:15 - 20:15

Wo

Kleuters Lille

3 - 6j
Shannon, Lieze, Anne en Mien
St-Huibrechts-Lille

17:00 - 18:00

Miniemen B

1ste - 3de lj

Tassetschool

17:30 - 19:30

Do

Keurturnen

Selectie
Marlies, Dorien, Maud, Isabel en Lieze
Dommelhof

17:00 - 19:30

Kadetten

3de - 6de lj
Sarah & Céline
Tassetschool

18:00 - 20:00

Vr

Jongens


Adie & Yana
Tassetschool

17:00 - 19:00

Streetdance

kidz (1ste - 3de lj)
Sofie & Imke
St-Huibrechts-Lille

19:00 - 20:00

Streetdance

Tiener (4de - 6de lj)
Marsja & Imke
St-Huibrechts-Lille

20:00 - 21:00

Za

Kleuters

Groep 1 (3-6j)
Anja, Laurence, Amber en Britt
Tassetschool

09:00 - 10:00

Kleuters

Groep 2 (3-6j)
Anja, Amber en Faith
Tassetschool

10:00 - 11:00

Keurturnen

Selectie
Marlies, Dorien, Maud, Isabel en Lieze
Dommelhof

09:00 - 12:00

Kadet + Miniemen

1ste - 6de lj
Stephanie
St-Huibrechts-Lille

09:30 - 11:30

Dance-Versity

Selectie
Katrijn
Zaal Den Akker

13:00 - 14:30

Zo

Acro

Selectie
Katrijn
Dommelhof

10:00 - 12:00

Gymfed
Gymnastiek Federatie

Gymfed

Turnkring Hoger Op Neerpelt is lid van Gymfed. Gymfed is de Vlaamse turnfederatie.

Lees meer

Word lid van turnkring Hogerop

Klik hier

Contact

 

Tel: 011 64 88 02

Email: turnkringhogeropneerpelt@gmail.com

Inschrijven

 

Schrijf je zeker in. Hoe je moet inschrijven vind je hier.