Nuttige Informatie

Schema

Uurrooster

Hier het overzicht van het lesschema

Ma

Tumbling

Selectie Beginners (1-3 lj)
Adie, Hanne, Maïté
Dommelhof

16:00 - 18: 00

Tumbling

Selectie 4de leerjaar
Adie, Violetta, Quinten
Dommelhof

16:45 - 18: 45

Miniemen A

1ste - 3de lj
Stephanie & Jolien
Jaak tasset school

17:30 - 19:30

Streetdance Medium

Vanaf het 1ste middelbaar
Veronique
Sporthal Boseind

19:00 - 20:00

Dansgroep ReCreatief

+ 16
Tamara
Boseind sporthal

20:00 - 21:00

Di

Keurturnen

Selectie
Jana
Dommelhof

17:00 - 19:30

Kidzzdance

1-3de lj
Tessa, Britt
Grote-Heide

18:15 - 19:15

VOLZET Tienerdance

4-6de lj
Tessa, Britt
Grote-Heide

19:15 - 20:15

Wo

Kleuters Lille

5-6j
Anne, Luna
St-Huibrechts-Lille

16:30 - 17:30

Kleuters Lille

3-4j
Lieze & Mien
St- Huibrechts- Lille

17:30 - 18:30

Mini-keur


Lucinda, Hanne
Bemvoort

17:00 - 18:30

Do

Keurturnen

Selectie
Yana, Maud
Dommelhof

17:00 - 19:30

Kadetten A

4-6de lj
Sarah, Lauranne
Jaak tasset school

17:00 - 19:00

Juffers

1ste middelbaar tot ..
Sarah & Céline
Jaak tasset school

19:00 - 21:00

Vr

Jongens

van het 1ste lj
Adie, Peter
Sint Maria

16:30 - 18:30

Kidzzdance

1-3de lj
Sofie & Imke
St-Huibrechts-Lille

19:00 - 20:00

Tienerdance

4-6de lj
Shannen & Imke
St-Huibrechts-Lille

20:00 - 21:00

Za

Kleuters

3-4 jarigen
Luna, Veni, Hanne, Anouschka
Jaak tassetschool

09:00 - 10:00

Kleuters

5 – 6 jarigen
Luna, Veni, Hanne, Anouschka
Jaak tasset school

10:00 - 11:00

Keurturnen

Selectie
Isabelle, Maud, Lieze
Dommelhof

09:00 - 12:00

Kadet + Miniemen

1-6de
Stephanie, Shannon
St-Huibrechts-Lille

09:30 - 11:30

Miniemen B

1-3de lj
Jolien, Mien
Jaak tasset school

11:00 - 13:00

Mini-keur

Selectie
Isabelle, Hanne
Dommelhof

12:30 - 14:00

Kleuterdans


Iris, Anse
Den Akker

11:30 - 12:30

Zo

Acro

Selectie
Sarah
Dommelhof

10:00 - 12:00

Word lid van turnkring Hogerop

Klik hier

Contact

 

Tel: 011 64 88 02

Email: turnkringhogeropneerpelt@gmail.com

Inschrijven

 

Schrijf je zeker in. Hoe je moet inschrijven vind je hier.