Nuttige Informatie

 

 

Discipline 

Locatie 

MAANDAG 

 

 

17u30 - 19u30 

Miniemen A (1ste - 3de lj) VOLZET 

Neerpelt Sint-Maria 

19u00 - 20u00 

Xtreme (> 12j) (start 12/09) 

Neerpelt Basisschool Boseind 

20u00 - 21u00 

ReCreatief (> 16j) 

Neerpelt Basisschool Boseind 

 

 

 

DINSDAG 

 

 

17u00 - 19u30 

Keurturnen (selectie) 

Neerpelt Dommelhof 

18u15 - 19u15  

Kidzzdance Neerpelt (1ste - 3de lj)  

Neerpelt Grote Heide Lagere school 

19u15 - 20u15 

Tienerdance Neerpelt (4de - 6de lj) 

Neerpelt Grote Heide Lagere school 

 

 

 

WOENSDAG 

 

 

15u30 - 16u30 

Kleuters Neerpelt groep 1 (3 - 6j) (nieuw – start 21/09) 

Neerpelt Sint-Maria 

16u30 - 18u30 

Miniemen C (1ste - 3de lj) (nieuw – start 21/09) 

Neerpelt Sint-Maria 

17u00 - 18u00 

Kleuters Lille (3 - 6j) 

St-Huibrechts-Lille Lagere school 

17u00 - 19u00 

Mini-keur (selectie) 

Overpelt De Bemvoort 

17u00 - 19u00 

Keurturnen B-gymnasten (selectie) 

Overpelt De Bemvoort 

 

 

 

DONDERDAG 

 

 

17u00 - 19u00 

Kadetten (4de - 6de lj) VOLZET 

Neerpelt Sint-Maria 

19u00 - 21u00 

Juffers (> 12j) 

Neerpelt Sint-Maria 

 

 

 

VRIJDAG 

 

 

16u30 - 19u00 

Keurturnen (selectie) 

Neerpelt Dommelhof 

18u00 - 20u00 

Jongens  

Neerpelt Sint-Maria 

19u00 - 20u00 

Kidzzdance Lille (1ste - 3de lj) 

St-Huibrechts-Lille Lagere school 

20u00 - 21u00 

Tienerdance Lille (4de - 6de lj) 

St-Huibrechts-Lille Lagere school 

 

 

 

ZATERDAG 

 

 

09u00 - 12u00 

Keurturnen (selectie) (even weken) 

Neerpelt Dommelhof 

09u30 - 11u30 

Miniemen & Kadetten Lille (1ste - 6de lj) VOLZET 

(start 13/09) 

St-Huibrechts-Lille Lagere school 

10u00 - 11u00 

Kleuters Neerpelt groep 2 (3 - 6j) 

Neerpelt Sint-Maria 

10u00 - 11u00 

Kleuterdansen (3 - 6j) (start 24/09) 

Neerpelt Parketzaal Den Akker 

11u00 - 13u00 

Miniemen B (1ste - 3de lj) VOLZET 

Neerpelt Sint-Maria 

12u30 - 14u30 

Mini-keur (selectie) (even weken) 

Neerpelt Dommelhof 

18u00 - 20u00 

Mini-keur (selectie) (oneven weken) 

Lommel Soeverein 

18u00 - 20u30 

Keurturnen (selectie) (oneven weken) 

Lommel Soeverein 

 

 

 

ZONDAG 

 

 

10u00 - 12u00 

Acro (selectie)  

Neerpelt Dommelhof 

 

  

1. Sporthal Soeverein Lommel (Sportveldenstraat 10 , 3920 Lommel)

2. Sporthal Dommelhof (Toekomstlaan 5, 3910 Neerpelt)

 3. Turnzaal Basisschool Sint-Huibrechts-Lille (Sint-Hubertusstraat 3, 3910 Sint-Huibrechts-Lille)

4. Grote Heide (Grote Heide 16, 3910 Pelt)

5. Boseind (Lepelstraat 23, 3910 Pelt)

6. Parketzaal Den Akker (den akker, 3910 Pelt)

7. Sint-Maria (stationsstraat 74, 3910 Pelt)

8. De Bemvoort ( Jeugdlaan 10, 3900 Pelt)

 

 

 

Dit zijn onze sponsors

 Carrosseriebedrijf LOURDAUX bvba

 

 

 Advocaten KLOK & PARTNERS

 

 

  

Word lid van turnkring Hogerop

Klik hier

Contact

Turnkring Hoger Op Neerpelt VZW

Zilverdenstraat 8 - 3900 Pelt
Ondernemingsnummer 0454.473.209
011/64.88.02

Email: turnkringhogeropneerpelt@gmail.com
 

Inschrijven

 

Schrijf je zeker in. Hoe je moet inschrijven vind je hier.